מבזקים – הוזלת דגמי פיאט 500e, סובארו Crosstrek, חשיפת ב.מ.וו סדרה 5 החדשה

קבוצת סמלת יבואנית דגמי פיאט לישראל הודיעה על הוזלת דגמי פיאט 500 החשמלית. אנחנו רגילים למגמה קבועה של עליית מחיר כלי הרכב, ובעיקר כלי הרכב החשמליים. לרוב ההעלאה נובעת דווקא מהיצרן שמתעדף שווקים בהם הוא יכול לגבות מחיר גבוה יותר. הפיאט 500 החשמלית המתוקה (שלמען הגילוי הנאות אחת כזו חונה אצלנו בבית בחניה) התייקרה מאוד מאז הושקה בישראל לפני כמעט שנתיים. עתה הודיעה סמלת כי דגמי ה 500e יוזלו ב 10,000 ₪ לדגם כך שהמחיר ההתחלתי יעמוד על 119,900 ₪ לדגם ה Action בעל הטווח הקצר. יתר הדגמים הם בעלי טווח מוצהר של מעל 300 ק"מ, דגם ה Icon הוזל ל 139,900 ₪, ה Icon 3+1 בעל דלת נוספת לטובת נוחות הכניסה למושב האחורי הוזל ל 144,900 ₪, דגם Icon Cab בעל הגג הנפתח הוזל ל 149,900 ₪ והוא רכב הקבריולט הזול ביותר בישראל, והדגם המפואר La-Prima הוזל ל 169,900 ₪. גם אם אבסולוטית ה 500e אינה מכונית זולה היא עדיין החשמלית הראויה הזולה ביותר המשווקת בישראל. דגש על 'ראויה'.

קרדיט לתמונות – יצרן

עוד מקבוצת סמלת, והפעם במותג סובארו.

יבואנית דגמי סובארו לישראל השיקה את הסובארו CrossTrek הדור הבא של ה XV המוכר. ה CrossTrek ישווק רק עם מנועי 2.0 ליטר, בתצורת בוקסר כמקובל בסובארו, ותיבת ההילוכים רציפה CVT . המנוע מפיק 152 כ"ס ו 20.0 קג"מ, ולמעשה מסיים את שיווק הדגם עם מנוע 1.6 ליטר שהרגיש חלש מדי עבור הרכב. כמקובל בסובארו ל CrossTrek הנעה כפולה קבועה שהיא החותמת המוכרת של היצרן היפני. כמו בסובארו, גם ה CrossTrek יצויית במערכת ה X Mode לסיוע בנהיגת שטח, ובדור הרביעי של מערכות הבטיחות הנקראות בסובארואית EyeSight.

האורך הכולל של ה CrossTrek  עומד על 4.48 מטר, לא מאיימים, ונהנה מבסיס גלגלים של 2.67 מטר כמקובל בקטגוריה.

ה CrossTrek ישווק בשלוש רמות גימור – Touring במחיר של 159,900 ₪,  Luxury במחיר של 169,900 ש"ח ו Executive במחיר של 179,900 ₪.

קרדיט לתמונות – יצרן

ב.מ.וו הציגה בחו"ל את סדרה 5 החדשה, ששיווקה באירופה יחל באוקטובר 23, והיא מתוכננת לשיווק בישראל בתחילת 2024.

הבשורה הגדולה של סדרה 5 החדשה היא שב.מ.וו הפסיקו להגדיל את גריל הכליות הקדמי, והוא משולב הפעם נפלא בחזית הרכב. סדרה 5 החדשה תשווק עם מנועי בנזין, דיזל, מיילד הייבריד, פלאג אין הייבריד וגם גירסה חשמלית מלאה.

סדרה 5 החדשה גדלה במימדים והיא מעט מעל 5.0 מטר, כשבסיס הגלגלים עומד על נתון מרשים של 2.995 מטר, לטובת מרווח פנימי ראוי.

הדגם הבכיר של ה 5 החדשה יהיה ה i5 M60 xDrive עם תאוצה מ 0 ל 100 בתוך 3.8 שניות, ומהירות מוגבלת מחשב ל 230 קמ"ש. עוד צפויה גירסת i5 eDrive40, גירסת 530e ו 550e שיצאו לשיווק באביב 2024, וכמובן הלחם הוחמאה של ב.מ.וו ה 520i  וה 530i (שתשווק רק בארה"ב יחד עם 530i xDrive ו 540i xDrive). נהגי המוניות השומרים אמונים למנוע הדיל יוכלו ליהנות מסדרה 5 החדשה בדגם ה 520d  ו 520d xDrive.

נמתין למבחן ישראלי לרכב המעניין.

קרדיט לתמונות – יצרן

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן