מקרר ברכב? – מקרר ברכב!
השיפור הראשון ברכב השטח שלכם (וגם במכונית הפרטית)

השיפור הכי חשוב ונחוץ שתעשו ברכב השטח שלכם הוא מקרר לרכב. לפני הכל. שני רק לקורס נהיגת שטח שיהפוך אתכם לנהגים מודעים יותר ומבינים יותר. ויש גם הצעה מיוחדת לגולשי האתר.

סליחה על תמונת החמץ, הפוסט הזה ישאר גם אחרי החג…

"מקרר ברכב? אתה דפוק? מה מקרר ברכב? למה זה טוב?" זו בערך התגובה שאני מקבל מכל מי שמקבל ממני את התשובה לשאלה "מה השיפור הכי חשוב ברכב השטח?"

האמת היא שמקרר ברכב זה השיפור השני הכי חשוב. השיפור הראשון הכי חשוב זה קורס נהיגת שטח אצל מדריך ראוי כמו אבירם ברקאי או דרור ברלי וחבריו באתר השטח הישראלי, אבל אנחנו בישראל, וכל מי שעלה על גפ"ס בצבא לפני 30 שנה בטוח שהוא נולד עם הגה ביד, ואף אחד לא יוכל ללמד אותו איך לנהוג בשטח, אז להם, השיפור הכי חשוב זה מקרר ברכב, ליתר האנשים – זה במקום השני.

פעם, טרום עידן מקררי הרכב היינו מצטיידים בצידנית, קונים קרח בתחנת הדלק, וזה היה מחזיק בערך לסופ"ש. אבל בצהרי היום השני, הבירה כבר לא ממש היתה קרה, ומזל שאת הבשר אכלנו בערבו של היום הראשון.

ואז הגיעו מקררי השטח. חלילה אל תתבלבלו עם צידנית קירור. אלה אולי מצליחים להוריד טמפרטורה מעט, אבל לא ישמרו לכם על הבשר או המעדנים לילדים או הבירה הקרה. אני מתכוון למקררים ממש, עם מדחס ואפשרות לקביעת טמפרטורה. 

קשה להסביר את התענוג של פתיחת שולחן בצילו של עץ שיטה במדבר, הוצאת בירה קרה מהמקרר, וההנאה שבלגימתה. לחובבי מיצים ותוססים ממותקים למיניהם, עזבו. זה יספק גם אתכם, אבל לא בכזה כיף.

בתמונה המצורפת, חבר ואני, באמצע טיול רגוע, מתחת לעץ שאירח אותנו כמה וכמה פעמים, פותחים בקבוק פלטר משובח, זה לא יכול להיות יותר טוב.

זה גם עוזר במקרה שנתקעים. החוק הראשון כשרכב השטח שלכם נתקע זה 'שבו בצד ותעשו קפה'. זה אולי נשמע כמו דבר אידיוטי, אבל כשאנחנו מוצפים באדרנלין של משהו שנשבר או נתקע, גם החשיבה לא צלולה ובהירה, ומעט זמן לדברים לשקוע זה לא דבר רע. אז אפשר לעשות קפה, ואפשר לשבת רגע בצד, ולשתות משהו קר.

השתכנעתם? יופי. עכשיו זה רלוונטי גם ברכב הפרטי.

בתפקידי הקודם במקום העבודה נאלצתי מפעם לפעם לעשות נסיעות ארוכות למדי, ימים שלמים מחוץ למשרד. נכון שלפעמים אפשר לעצור בתחנת דלק, לשתות קפה או משהו קר ולהמשיך, אבל לפעמים אתה רוצה את השתיה הקרה שלך איתך, ואז מקרר לרכב זה הדבר הנכון.

בניגוד למקררים הגדולים של רכבי השטח שלרוב יש להם תא מטען גדול ובאמת האפשר לכניס בו הכל, ברכב הפרטי בו תא המטען קטן, גם המקרר רצוי שיהיה קטן יותר, ולשם כך יצאו עם מקררים קטנים. זה שהיה לי ברכב העבודה, הועבר לחבר  שדיווח על שביעות רצון גבוהה.

ועכשיו הצעה מעניינת, 

את מרבית ציוד השטח שלי אני רוכש לרוב בחנות האינטרנטית 'אישטח'. לפעמים בגלל המחיר, תמיד בגלל השירות שמבחינתי הוא המקבילה הישראלית לאמזון. בשיחה קצרה עם הבעלים, התברר שהוא מביא מקררים של חברת SnoMaster. כשציינתי שאני כותב פוסט על מקררים לרכב, הוא הציע מיד הנחה לקוראי וגולשי אתר Car-Pad. מפה לשם יש לכם 600 ₪ הנחה שהם כ 25% ממחיר המקרר. המחיר הסופי הוא 1799 ₪ במקום 2399 ₪. במבצעים המקרר נמכר במעט יותר מ 2000 ₪. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לקישור המצורף או ישירות לאתר אישטח ולבחור את המקרר הקטן, להכניס קוד קופון  CRPD001 והמקרר במחיר המופחת בדרך אליכם. ההצעה הזו מוגבלת בזמן עד ליום חמישי 16.4.20. 

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן