קורולה סטיישן חוזרת, איוניק 5 מעדכנת מחירים

לאחר היעדרות ממושכת מהשוק המקומי, יוניון מוטורס יבואנית דגמי טויוטה תשוב לשווק את הטויוטה קורולה בגירסת TS Hybrid SPACE, הסטיישן של הקורולה.

הקורולה TS Hybrid SPACE תצויד בדור החמישי של מערכת ההנעה ההיברידית המתקדמת של טויוטה, עם הספק של 140 כ"ס ותיבת הילוכים רציפה, אותה מערכת הנעה המותקנת בדגמים נוספים כמו ה C-HR החדש, הקורולה סדאן, והקרוסאובר קורולה קרוס.

הקורולה סטיישן תקבל את מערכת הבטיחות המתקדמת של טויוטה Toyota Safety Sense TSS 3.0.

הרכב יצוייד במולטימדיה מקורית עם מסך 8" ולוח מחוונים דיגיטלי בגודל 7",  דבר המצביע על שיווק לציי רכב. 

המחיר צפוי להיות 179,990 ₪.

כלמוביל מודיעה על התייקרות של האיוניק 5 ברמת גימור פרסטיג' במקביל למבצעים על דגמי איוניק 5 הנמצאים במלאי.

מזמיני איוניק 5 שנכנסו לאתר יונדאי לבחור את הדגם הופתעו לגלות מבצעי הוזלה לרכב המבוקש של יונדאי – האיוניק 5 לקשרי בגירסת 4X2 נמכרת בהנחה של 8000 ₪ ותעלה 240,900 ₪ במקום 248,900 ש"ח, הלקשרי 4X4 בהנחה דומה תימכר ב 254,900 ₪ במקום 266,900 ₪ ואילו מי שיבחר בדגם העלית 4X4 יקבל הנחה של 9000 ₪ וישלם 265,900 ₪ במקום 274,900 ₪. מכוניות אלו נמצאות במלאי של החברה ומיועדות לאספקה מידית.

דגם הכניסה של האיוניק 5 שעולה 214,900 ₪ מסומן כ'אזל מהמלאי' ולא ניתן להזמין אותו עוד. במקביל הודיעה כלמוביל כי הדגם יתייקר ב 10,000 ₪ ויימכר במחיר של 224,900 ₪ למכוניות שיגיעו במהלך הקיץ.

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן