יואב פולס

עורך, כותב ומנהל האתר, יליד 68, נשוי ואב לשלושה ילדים. עובד במוסד פיננסי גדול. חי את עולם הרכב בגובה העיניים של משתמש ׳רגיל׳. משתדל לחוות מכוניות ולכתוב עליהן בשפה שתדבר לקהל הרחב. רשימת המכוניות שהחזקתי מגוונת מאוד – חלקן היו נפילות, ולחלקן אני מתגעגע עד היום.
מתוך הנסיון העשיר, בא גם הרצון לשתף, לחלוק בידע, לייעץ ולכוון, למנוע ׳נפילות׳ עם רכבי לימון, לומר את האמת שלא יספרו לכם באולמות התצוגה, ולתת לכם כלים לבחירה נכונה של הרכב הבא שלכם, של בת / בן הזוג או של הילדים. 
כן, יש הבדלים גדולים, וחשוב שתדעו אותם. אני מייחס חשיבות רבה להתרשמות בת הזוג ולחוות דעת הילדים כמשתמשים ביקורתיים מהמושב האחורי, הם אולי לא נוהגים ברכב, אבל כשהם מדווחים על נוחות ומרווח או מצביעים על בעיה מהמושב האחורי – זה מידע חשוב ושימושי.

למה בלוג רכב?

רבות אני נשאל על רכב זה או אחר ומה עדיף למיטב הבנתי. לא מעט פעמים הייתי מפנה את השואלים למקום בו כבר כתבתי בדיוק את התשובות לשאלה. אחר כך זה כבר נהיה מסובך.
לאורך השנים כתבתי לא מעט על עולם הרכב, והחיפוש מתחיל להיות מורכב. החלטתי שהפעם אני מרכז את כל המידע שכתבתי במקום אחד – באתר שלי CAR-PAD. פינה חמה לאתרים קארספורום ו-וואלה רכב, שמארחים אותי. אני מוקיר ומעריך את היושרה המקצועית של האנשים עימם אני בקשר בתחום.

כפי שתוכלו לראות, ב CAR-PAD מבחנים למכוניות שהיום כבר לא תוכלו למצוא אותן כחדשות. המבחנים הובאו כפי שפורסמו במקור, לפני מספר שנים. עם הזמן ניכר שינוי באופן הכתיבה, וגם באיכות התמונות. מכאן אנחנו רק משתפרים. 

שלכם,

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן