EVEASY LIMO – משפחתית חשמלית חדשה, ומודל רכישה פורץ דרך

פריזבי משיקה חשמלית חדשה עם מודל תשלום חודשי ללא מקדמה וללא סיכון

פריזבי (קרסו לשעבר) השיקה היום את מותג EVEASY עם רכב חדש בישראל ומודל רכישה שונה מהמקובל.

נתחיל עם הרכב, ה EVEASY הוא למעשה Mobilize Limo רכב של חברת JMEV מיזם משותף לרנו ולחברת JMCG הסינית. JMCG הסינית היא יצרנית רכב ותיקה בסין, מאז שנת 1947. החברה מייצרת כלי רכב רבים בשיתוף עם חברות מערביות מוכרות, ומשווקת אותן בסין. החברה מייצאת היום כלי רכב ל 115 מדינות בעולם. תחת המיזם המשותף לרנו ול JMCG מיוצרת ה Mobilize Limo.

הרכב עצמו במרכב סדאן מעוצב. יחידות התאורה הקדמיות בצורת F משולבות לד, וכונס אוויר שחור נמוך. החזית עצמה נאה ומודרנית. מראות צד מעוצבות בולטות החוצה על תושבת וידיות דלתות נסתרות. צללית הרכב נראית כמרכב קופה, עם גג משתפל אחורה יחד עם החלון האחורי ומכסה תא המטען. יחידות תאורה אחורית בצורת Y. סה"כ מתקבל רכב נאה המזכיר קצת טסלה מודל 3.

בסיס הגלגלים של ה EVEASY עומד על 2.75 מטר מכובדים, מעט יותר גדול מסגמנט המשפחתיות דוגמת קורולה או אלנטרה. המושב האחורי מרווח אך עם תנוחת ישיבה לא מאוד נוחה עם רצפה גבוה מדי או מושב נמוך מדי. נפח תא המטען עומד על 500 ליטר, אולם יש לקחת בחשבון שחלקו עמוק מאוד, ולא ברור כמה יהיה שימושי.

.

בפן הטכני ה EVEASY היא כמובן רכב חשמלי טהור. המנוע החשמלי בהספק 160 כ"ס ו 22.9 קג"מ צנומים משהו לרכב חשמלי. בהתאם, התאוצה ל 100 קמ"ש אורכת 9.5 שניות, בדרך למהירות סופית של 150 קמ"ש. סוללת הרכב בקיבולת 60Kwh  ויכולה לקבל טעינה איטית AC עד 11KW או מהירה DC עד 75Kw. הטווח המוצהר עומד על 450 ק"מ לפי WLTP, ואני משער שבפעול הוא יהיה מעט נמוך מכך.

ל EVEASY מערכות בטיחות מלאות, תקינה אירופאית, וציון של ארבעה כוכבי בטיחות במבחן הריסוק של ה EuroNcap. עוד חשוב לציין כי לרכב יש גלגל חלופי וזה כמובן נפלא ועדיף פי כמה מערכות הניפוח שהפכו למכת מדינה. האחריות על הרכב עומדת על 5 שנים או 150,000 ק"מ, ועל הסוללה האחריות עומדת על 8 שנים או 150,000 ק"מ.

המחיר בו נרשם ה EVEASY במשרד התחבורה עומד על 159,900 ₪ אבל תשכחו מזה. לא תוכלו לרכוש אותו בדרך המסורתית המקובלת. כדי להבין איך תוכלו למצוא את עצמכם מאחורי ההגה של הרכב, תהיו חייבים להמשיך לקרוא, כי כאן הדברים הופכים היות שונים, חדשניים ומעניינים.

בפריזבי החליטו להשיק את ה EVEASY עם מודל שימוש שונה. לא עוד רכישה ישירה אלא עסקת תשלום חודשי האמורה לפשט את האירוע ללקוח. בפריזבי קוראים לזה מנוי חודשי, כאשר ללקוח האפשרות לצאת מהעסקה במספר רב של נקודות יציאה ללא קנסות.

מחיר המנוי החודשי ל EVEASY עומד על 2899 ₪ לחודש, צמוד למדד, והוא כולל חבילת טיפולים לשלוש שנים, ביטוח חובה ומקיף, בעסקה ל 20,000 ק"מ בשנה, עם אפשרות לבקש עסקה ל 25,000 ק"מ בשנה בתוספת תשלום קטנה. המחיר אינו כולל אגרת רישוי העומדת היום על 558 ₪. בעסקה שמציעים בפריזבי אין מקדמה, כלומר הלקוח יכול להגיע, לחתום על טפסים ולקבל רכב חדש הם מינימום הוצאה.

כמי שמעורב בכמה עסקאות ליסינג אני מבקש להדגיש כמה נקודות. לטובת העסקה שימו לב שאין כאן מקדמה. בהשוואה מול עסקאות עם מקדמה, אני מקווה שאתם לוקחים את גובה המקדמה ומחלקים בחודשי העסקה. את התוצאה מוסיפים למחיר החודשי ומקבלים את המחיר החודשי הנכון.

ביטוח – המחיר אינו כולל כיסוי לנהג צעיר וחדש. אם יש לכם כזה בבית, תוסיפו הרחבה ספציפית בביטוח. עוד לעניין הביטוח, אני ממליץ בחום לרכוש גם כיסוי נוסף של ביטול השתתפות עצמית וביטול השבה לקדמות. כיסוי זה למרות שייקר מעט את העסקה יגן עליכם מפני אירועים שאינם בשליטתכם ועלולים לעלות לכם הרבה כסף.

בפריזבי מאמינים בגמישות ולכן מציעים ללקוח של ה EVEASY מספר נקודות יציאה ללא קנסות. החל מתום החודש השלישי של העסקה, מדי סוף חודש ועד תום השנה הראשונה, יכול הלקוח לצאת מהעסקה ללא קנסות, ללא הסברים. נקודת יציאה נוספת בתום השנה השניה, כלומר לאחר 24 חודשים. (בפועל, נקודות יציאה לאחר 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,24 חודשים). בעת החזרה מוקדמת תבוצע בדיקה מול שווי הרכב במחירון לוי יצחק. כלומר מחיר הרכב כחדש, בניכוי התשלומים ששילם הלקוח יושווה למחיר המחירון של לוי יצחק. אם המחירון נמוך יותר, ישלים הלקוח את ההפרש. אם מחיר המחירון גבוה יותר – לא ישלם הלקוח דבר, רק יחזיר את הרכב.

ניקח דוגמא מספרית, לשם ההמחשה. נניח שמחיר הרכב כחדש עומד על 160,000 ₪. לקוח מבקש להחזיר את הרכב לאחר 24 חודשים. במהלך 24 החודשים שילם הלקוח 69,576 ₪. נפחית סכום זה מ 160,000 ₪ ונקבל 90,424 ₪. את הסכום הזה נשווה למחירון לוי יצחק. אם מחירון לוי יצחק יהיה מעל 90,424 ₪ – לא ישלם הלקוח דבר. אם מחירון לוי יצחק יהיה מתחת ל 90,424 ₪, ישלים הלקוח את ההפרש.

האם זה מעניין – לדעתי מאוד. את הרכב צריך לבחון בהיבט ההתאמה לצרכים, ואז להחליט. בפירזבי מאפשרים לכם להתנסות בפועל ללא שום סיכון.

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן