יונדאי באיון Bayon
ג'יפון חדש של יונדאי

הבאיון של יונדאי הוא ג'יפון קטן B-Suv ונכנס להתחרות בסגמנט צפוף ותחרותי

קבוצת כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, השיקה את היונדאי באיון Bayon. הבאיון הוא ג'יפון בקטגוריית B-Suv הצפופה מאוד, והוא יצטרף לאחיו ה-ווניו והקונה על לב הנהגים בישראל.

עיצוב הבאיון בקווים זוויתיים, מוחצן למדי ונראים לא מעט קווי דמיון ל i20 בעיקר בתא הנוסעים.

הבאיון מציג מידות קומפקטיות יחסית עם אורך כללי של 4.18 מטר, ובסיס גלגלים של 2.58 מטר, קומפקטיים לחלוטין, ומשקל עצמי של מעט מעל 1250 ק"ג.

את הבאיון יניע מנוע טורבו בנזין בנפח 1.0 ליטר, וברמת גימור סופרים הוא יקבל סיוע ממערכת היברידית קלה. תיבת ההילוכים רובוטית דו מצמדית DCT.  התאוצה מרביצה ל 100 קמ"ש תארך 11.7 שניות / 10.4 שניות, בהתאם לגירסת המנוע.

כדרכה של כלמוביל, הבאיון יגיע לארץ עם מערכות בטיחות מלאות, כאשר גירסת הפרימיום הבסיסית מקבלת ציון 6 במפרט הבטיחות של משרד התחבורה, ושתי הגירסאות הנוספות מקבלות ציון 7. המבדיל ביניהן אלו הן מערכת לזיהוי רכב בשטח מת, ובלימה אוטומטית בנסיעה לאחור שנמצאות בגירסאות הבכירות ולא ברמת האיבזור הבסיסית.

הבאיון ישווק בשלוש רמות גימור – פרימיום הבסיסית (123,900 ₪), פריים פלוס (129,900 ₪) וסופרים עם מערכת היברידית קלה (133,900 ₪).

מתחילים ספירה לאחור עד לקבלת רכב מבחן. אחזור לדווח.

 

קרדיט לתמונות – יח"צ יצרן

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן