Chik – ביטוח יומי לנהג צעיר

'ליברה' משיקה את Chik - ביטוח יומי לנהג צעיר ב 30 ש"ח ליום, ללא תלות בחברת הביטוח המבטחת הראשית של הרכב.

חברת הביטוח 'ליברה' מנערת את ענף ביטוח הרכב עם הצעה מעניינת לנהגים צעירים. 'ליברה' משיקה אפליקצית Chik בה נהג צעיר יכול לרכוש ביטוח יומי לכל רכב, ללא תלות בחברה המבטחת העיקרית של הרכב.

על פי נתוני 'ליברה' יש כ 700,000 נהגים צעירים מתחת לגיל 24 כיום. האפשרויות העומדות בפני הנהגים היא רכישת ביטוח קבוע לנהג צעיר לכל רכב, עלות המתחילה בכ 5000 ₪ לביטוח שנתי ובהתאם לסוג הרכב יכולה לעלות גם מעל 10,000 ₪ לשנה, או רכישת ביטוח נקודתי או לפי ק"מ או לפי ימים, אולם ביטוח זה לעיתים מצריך התקנת אביזרי ניטור ומעקב אחרי הרכב.

ההצעה המהפכנית של ליברה מציעה למעשה לרכוש ביטוח יומי בעלות של 30 ₪ ל 24 שעות, גם אם הביטוח העיקרי של הרכב נרכש בחברה אחרת, ובמסגרת ביטוח זה ניתן לאפשר לשלושה נהגים צעירים לנהוג ברכב באותה רכישה יחידה בעלות המוצעת.

על מנת להפעיל את הביטוח בעל הרכב נדרש להירשם לאפליקציה, לאשר כי קיים ברכבו ביטוח חובה וצד ג' או מקיף, ולציין למי הוא מאפשר לנהוג ברכב.

החברה מבצעת חיתום, כלומר מוודאת כי הפרטים שנמסרו לה נכונים, ובמידה ונרשמו לצעיר.ה שתי תביעות או יותר – הוא לא יוכל להשתמש בשירות.  

הצעיר או הצעירה המבקשים לנהוג ברכב יכולים להפעיל את הביטוח בכל עת, ובעל הרכב מקבל הודעה על הפעלת הביטוח.

ההצעה של ליברה אינה מתאימה לעסקאות ליסינג תפעולי, אולם בעסקאות ליסינג פרטי, כאשר העסקה כוללת רק את הרכב, ואת הביטוח מבצע השוכר (עסקת 'ברזל' בשפה המקצועית), בכזה מקרה ההצעה של ליברה תקפה, וניתן יהיה להוסיף את הנהג הצעיר לביטוח באותם 30 שקלים ל 24 שעות.

על פי גב' אתי אלישקוב מייסדת ומנכ"ל 'ליברה', כבר היום יש כ 1500 הפעלות של הביטוח היומי למבוטחי ליברה.

הצפי הוא שעם פתיחת האפשרות לביטוח יומי גם למבוטחי חברות אחרות, מספר הפעלות זה יגדל משמעותית.

ההצעה אינה מתאימה לכל אחד. לנהג צעיר אשר ינהג כל יום ברכב עדיף לרכוש מראש ביטוח שנתי, אולם נהג צעיר, חייל לדוגמא הנמצא שבועיים בבסיס וחוזר בסופי שבוע לביתו, ההצעה כדאית מאוד על פני רכישה של ביטוח שנתי. במידה ויש יותר מרכב יחיד בבית, ההצעה מאפשרת גמישות בין כלי הרכב ולא מחייבת רכישת שני ביטוחים יקרים לשנה מראש.

מה אני אומר?

ההצעה של ליברה מעניינת מאוד ברמה הצרכנית. בהיבטי הביטוח יש בה מרכיב דרמתי של ביטוח לפי תעודת זהות ולא לפי רכב. הרחבה של האופציה הזו יכולה לחולל מהפיכה של ממש בביטוחי הרכב.

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן