10% הנחה לגולשי car-pad על אביזרי רכב וציוד שטח

Joseph - one stop shop , חנות אינטנרטית (וגם פיזית) לאביזרי רכב, ציוד קמפינג וציוד שטח שנחשבת לאחת הזולות בארץ, עם הטבה נוספת ייעודית לגולשי car-pad.

שיתוף פעולה חדש של car-pad עם חנות ציוד השטח והאביזרים Joseph ביהוד.

את דור מזרחי, הבעלים של ג'וזף הכרתי כלקוח, ובמהרה מצאנו נקודות משותפות – שנינו עם לנדקורזר ארוך ולא חושבים להחליף אותו, לא מטיילים בחודשי הקיץ כשחום אימים בחוץ, ושנינו אוהבים את הנוחות גם בשטח.

כשהשכנים שלי שאלו פעמיים בשבוע למי יש כבלים להתנעת רכב הדבר המיידי היה להתקשר לדור ולבקש הנחה לבוסטר איכותי עבור השכנים.

מפה לשם סיכמנו על שיתוף פעולה לטובת גולשי car-pad.

10% הנחה על (כמעט) כל החנות בהקלדת קוד קופון CRPD10.

ספציפית הבוסטר שאני מחזיק ברכב וכבר הניע מכוניות עם מצבר גמור הוא בוסטר Hulkman Alpha65,  ולא צריך להתקשר ולומר 'יואב נתן לי את הטלפון' אלא רק להכניס את קוד הקופון.

תתחדשו.

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן