השקה – סיטרואן C4 X

קרדיט לתמונות – רונן טופלברג

קבוצת לובינסקי השיקה הבוקר את הסיטרואן C4 X – משפחתית במרכב פאסטבק. הסיטרואן C4 X היא חזרה של היצרן הצרפתי לפלח המשפחתיות, הפעם עם מרכב שונה מהמקובל בקטגוריה.

הסיטרואן C4 X מושקת בישראל עם שלוש צורות הינע – טורבו בנזין, דיזל וחשמלי מלא, כאשר רמת הגימור SHINE זהה לכל הגירסאות, והיא מספקת איבזור נוחות נדיב, ואיבזור בטיחות מקיף וראוי.

מנוע הטורבו בנזין הוא מנוע הפיורטק של החברה, בנפח 1.2 ליטר, ומספק 130 כ"ס ו 23.4 קג"מ. מנוע הטורבו דיזל בנפח 1.5 ליטר מספק גם הוא 130 כ"ס אולם נתון המומנט גבוה משמעותית ועומד על 30.6 קג"מ. שתי הגירסאות בעלות מנוע הבעירה הפנימי נעזרות בתיבת הילוכים אוטומטית מתקדמת בעלת שמונה הילוכים של חברת אייסין היפנית.

הסיטרואן C4 X החשמלית עושה שימוש במנוע חשמלי בהספק של 136 כ"ס, ו 26.5 קג"מ, סוללה בקיבולת של 50Kwh המספקת טווח של 358 ק"מ לפי תקן WLTP. את סוללת הדגם החשמלי ניתן לטעון בטעינה איטית AC עד 11Kwh או טעינת DC מהירה בקצב של עד 100Kwh.

העיצוב, כמקובל בסיטרואן, אלגנטי ומעניין. בסיס הגלגלים של הסיטרואן C4 X  עומד על 2.67 מטר לטובת מרווח פנימי ראוי לשימוש משפחתי, לצד תא מטען גדול בנפח 510 ליטר.

האיבזור הפנימי נדיב כאמור, מערכת מולטימדיה בגודל 10" עם קישוריות מלאה לאנדרואיד אוטו או אפל קארפליי בחיבור אלחוטי, כניסה והתנעה ללא מפתח, חישוקי 18", מנופי העברת הילוכים מאחורי ההגה ועוד.   .

לסיטרואן C4 X חמש שנות אחריות או 120,000 ק"מ, והדגם החשמלי מקבל אחריות של 8 שנים לסוללה או 160,000 ק"מ.

המחיר הרשמי של הסיטרואן C4 X עומד על 163,990 ₪ לדגם הטורבו בנזין, 174,990 ₪ לדגם הטורבו דיזל, ו – 184,990 ₪ לדגם החשמלי.

נמתין לקבל רכב מבחן על מנת לחוות ולספר איך הסיטרואן C4 X מרגישה במציאות.

 

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן