ב.מ.וו סדרה 3 מעודכנת
תחילת שיווק מתיחת הפנים לסדרה 3

קבוצת 'דלק מוטורס' מתחילה בשיווק מתיחת הפנים לסדרה 3 של ב.מ.וו

קבוצת 'דלק מוטורס' מודיעה על תחילת השיווק של ב.מ.וו סדרה 3 המעודכנת.

סדרה 3 החשובה עד מאוד בליין של היצרן הגרמני עברה ריענון ומתיחת פנים קלה. העידכון כולל חזית עדכנית, יחידות תאורה ראשיות LED בכל רמות הגימור, עדכון לסביבת הנהג עם לוח מחוונים בגודל 12.3" ומסך מולטימדיה בגודל 14.9" ועוד.

מתיחת הפנים של סדרה 3 תשווק בחמש תצורות:

  1. 318i עם מנוע 2.0 ליטר, 156 כ"ס ו 25.5 קג"מ וביצועים של 8.6 שניות מ 0 ל 100 ומהירות מירבית של 223 קמ"ש. רמת גימור Business תעלה 290.0 אש"ח ואילו רמת גימור M-Design תעלה 299,900 ₪.
  1. 320e עם מנוע 2.0 ליטר בגירסת פלאג אין הייבריד עם 204 כ"ס ו 35.7 קג"מ, ביצועים של 7.6 שניות מ 0 ל 100 קמ"ש, מהירות מירבית של 225 קמ"ש, ומהירות מירבית בהנעה חשמלית בלבד של 140 קמ"ש. גירסה זו בעלת טווח מקסימלי של 60 ק"מ של נסיעה על חשמל בלבד. כל הטוב הזה יעלה לכם 309,900 ₪.
  1. 330e עם מנוע 2.0 ליטר 292 כ"ס ו 42.8 קג"מ מכובדים שיזניקו את הב.מ.וו מעמידה ל 100 קמ"ש ב 5.8 שניות בדרך למהירות מירבית של 230 קמ"ש. המהירות המירבית לנסיעה בהנעה חשמלי בלבד עומדת גם היא על 140 קמ"ש. הטווח החשמלי המקסימלי המוצהר עומד על 56 ק"מ. רמת גימור M-Design תעלה 324,900 ₪, ואילו רמת גימור M-Sport תעלה 354,900 ₪.

קרדיט לתמונות – יח"צ

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן