השקה – מרצדס EQE SUV

כלמוביל, יבואנית דגמי מרצדס לישראל השיקה את דגם ה EQE SUV רכב הפנאי סלון החשמלי היוקרתי מתוצרתה.

למי שאינו מכיר את שפת מרצדס, דגמי ה EQ הם סדרת הדגמים החשמליים של יצרן היוקרה הגרמני, ועד היום שיווקו במרצדס שישה דגמי EQ – EQA, EQB, EQC, EQE (שעל השקתה קראתם ממש כאן ), EQS ו EQS SUV.

עכשיו מצטרף למשפחת ה EQ דגם שביעי ה EQE SUV.

רגע לפני שאתם שואלים מי הלקוחות של דגמי ה EQ זה המקום לציין כי בעוד שבשוק הרכב המקומי כלי רכב חשמליים מהווים כ 17% מסך המכירות, במרצדס ישראל מדווחים כי הדגמים החשמליים שלהם מהווים כ 30% מסך המכירות. לא זאת ועוד, דגמי ה EQ מביאים לאולמות מרצדס ישראל קהל חדש ומגוון יותר, שלא מהסס להזמין את הדגמים העדכניים של היצרן.

ה EQE SUV מבוסס על פלטפורמת ה EQE וה EQS אולם בתצורת SUV מרווח עם בסיס גלגלים מרשים של 3.03 מטר, ואורך כולל של 4.863 מטר.

שפת העיצוב של ה EQE SUV ממשיכה את שפת העיצוב של כלל דגמי ה EQ. העיצוב החיצוני מאוד 'חלק' מאוד, נקי ומזוהה. משהו בדגמי ה EQ מאוד נקי וזורם, ואם תסתכלו על דגמי ה EQ תבינו בדיוק למה אני מתכוון.

ל EQE SUV שני מנועים חשמליים בהספק כולל של 292 כ"ס ומומנט של 78 קג"מ, ההנעה כפולה כמובן. זה מספיק כדי להאיץ את ה EQE SUV ל 100 קמ"ש בתוך 6.6 שניות, בדרך למהירות מירבית של 210 קמ"ש.  סוללת ה EQE SUV בקיבולת 89Kwh מספיקה ל 510 ק"מ.

במרצדס כמו במרצדס רשימת איבזור הפינוק גדולה וארוכה ולמעשה תלויה בעיקר בעומק הכיס שלכם. אני מבטיח לכם שגם אם תבחרו ב EQE SUV ולא תוסיפו שום איבזור לא תרגישו שמישהו חסך עליכם.

בהיבטי בטיחות ה EQE SUV מאובזרת בכל המערכות המקובלות ומקבלת ציון 7 באיבזור בטיחות. לא ראיתי ציון ל EQE SUV במבחני ה EuroNcap. אחותה המשפחתית ה EQE ה'רגילה' קיבלה חמישה כוכבי בטיחות, ואין לי סיבה להניח שה EQE SUV תקבל ציון נמוך מזה.

ה EQE SUV תשווק בארץ בשלוש רמות איבזור – EQE SUV 350 4MATIC, גירסת LIMITED EDITION, וגירסת AMG בטופ.

המחירים בארץ טרם פורסמו אולם ככל הנראה יחלו בכ 650.0 אש"ח.  

מבחן, בקרוב.

אבל זה לא הכל, מרצדס ישראל השלימה השתלטות ידידותית על המרחב הציבורי בקניון רמת אביב, כך שדגמי ה EQ של היצרן מוצגים בכל קומת הקרקע של הקניון, במיצג הכולל פופ ארט מגניב.  אז אם בא לכם להתרשם המדגמים החדשים וגם ליהנות מקצת פופ ארט, גשו לקניון רמת אביב.  

קרדיט לתמונות – אתר יצרן

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן