יונדאי STARIA
מי יפה של אבא?

יונדאי משיקה את מוביל הנוסעים המהמם ה STARIA, ומכוונת למספר קהלי מטרה.

משהו ממש ממש טוב עובר על המעצבים של יונדאי בתקופה האחרונה. מעיצוב שמשתדל לא להרגיז אף אחד ולהיות הכי מיינסטרים, הביאו מעצבי יונדאי את האיוניק 5 ישר לפנים, ועכשיו הם ממשיכים עם היונדאי סטאריה – STARIA. תסתכלו בתמונות, ותגידו אם אי פעם ראיתם רכב מסחרי / מוביל נוסעים כל-כך יפה ומדויק. אני בהחלט מסיר את הכובע בפני מעצבי יונדאי ויכול רק לבקש 'תמשיכו!'.

כלמוביל השיקה היום את היונדאי סטאריה, תוך שאנשי יונדאי מדגישים שלא מדובר במחליפה ל i800 או שמדובר במסחרי חדשה. מבחינת יונדאי מושק היום מוביל נוסעים חדש, האמור לספק חווית לקוח / משתמש שונה מכל מה שמוכר עד היום.

המושג של 'חווית לקוח' ליווה את ההשקה מתחילתה ועד סופה, כאשר העיצוב נועד לשוות תחושת מרווח של חלל פתוח. איפה שלא תסתכלו – זה שם. קו חלונות נמוך מאוד המספק תחושת אווריריות לנוסעים, קו מתאר אחד מחזית הרכב ועד קצה הגג, מפתחי דלתות גדולים, בסיס גלגלים גדול, פנסי חזית ואיתות מוטמעים בגריל הקדמי הנמוך, חימת או ייחודית מקדימה ועוד.

בסיס הגלגלים כיאה למוביל נוסעים עומד על 3.273 מטר, ואורך כללי של 5.25 מטר, הגובה לטובת הנוסעים עומד על 1.99 מטר.

מערכת ההנעה מסתייעת במנוע טורבו דיזל בנפח 2.2 ליטר, עם טורבו בעל גיאומטריה משתנה, 177 כ"ס ו 44 קג"מ כבר ב 1500 סל"ד. תיבת ההילוכים פלנטרית בעלת 8 הילוכים ולדברי אנשי יונדאי עם ממיר מומנט משופר ויעילות אנרגטית גבוהה מתורגמת למעט מאוד איבודי כח בתיבת ההילוכים. המתלה הקדמי מקפרסון, והאחורי רב חיבורי היושב על תת שלדה.

 

לסטאריה מערכות בטיחות מקיפות, מתוך תפיסה של היבואן להביא כל מערכת בטיחות המוצעת בדגם. כך תקבלו את הסטאריה עם בלימה אוטונומית, תיקון אקטיבי לסטייה מנתיב, ועוד ועוד אביזרי בטיחות חשובים. בהתאם, במבחני ריסוק של ההמכון האוסטרלי, המקביל של ה EURONCAP בעולמות הקנגורו, זכתה הסטאריה לציון מירבי של חמישה כוכבי בטיחות.

יונדאי מביאים את הסטאריה במספר גירסאות תוך שהם מכוונים גם למשפחות גדולות, בעלי מוגבלויות תנועה, מורי דרך, נהגי שאטלים, הסעות VIP וגם הובלת סחורה. דרגת הרישיון הנדרש – ב'

הסטאריה תשווק בארבע גירסאות:

מסחרי סגור, נהג + 2 החל ב 236,900 ₪ (מכוניות בודדות)

מסחרי חלונות, נהג + 2 החל ב 249,900 ₪

נוסעים, נהג + 8, פרימיום, החל ב 269,900 ₪

נוסעים, נהג + 7, לקשרי, החל ב 294,900 ₪.

מבחינת מאלים כרגע יש כמה עשרות כלי רכב, ובכפוף להקצאות היצרן, מקווה היבואן להוריד לכביש עד סוף השנה כמה מאות סטאריות.

האמת, אחרי שאני רואה את הסטאריה, שבא לך ללטף אותה וללחוש 'מי יפה של אבא?', מעולם לא מוביל נוסעים שכל-כך רציתי לקבל למבחן.

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן