מבזקים
Link & Co בארץ, סוזוקי ג'ימני חמש דלתות בחו"ל, ועידכוני איוניק 5 מעבר לים

מותג Link & Co בארץ.

לקראת ההשקה נפרקו בנמל אילת כמה מאות יחידות ממותג הפרימיום של ג'ילי Geely. כן, אותה ג'ילי שמייצרת את הג'יאומטרי C המצוינת, והיא הבעלים גם של וולוו ומותגים נוספים. תתכוננו, מדובר ברכב סופר מעניין. מוזמנים לצפות בסרטון שהופץ ברשתות. השיווק יבוצע בארץ על ידי 'מאיר חברה למכוניות ומשאיות בע"מ' יבואנית וולוו והונדה לישראל', לה גם מגיע הקרדיט על הסרטון.

 

סוזוקי ג'ימני חמש דלתות:

בערך דקה אחרי שהוצג הג'ימני החדש והמתוק והמקסים והחמוד, נשאלה השאלה האם נראה גירסה בעלת חמש דלתות. אפילו אילוסטרציות בפוטושופ עפו ברשתות החברתיות. אז אם המקורות של ה car-pad מדויקים (קרדיט ל Ben Zacharia מאתר www.drive.com.au בימים אלו מסתובבים ברחבי הודו כמה ג'ימני'ז בעלי חמש דלתות ומצולמים לסרטון רשמי של סוזוקי.

מבזקי איוניק 5:

  • תתעודדו 1 – לקוחות איוניק 5 הממתינים לרכב. בקנדה קיבלו הלקוחות הממתינים  הממתינים לרכב מכתב המציין שהרכב יסופק בשנת 2024 או בשנת 2025, ועימכם הסליחה.

אז אם לא קיבלתם כזה מכתב…

  • תתעודדו 2 – לקוחות איוניק 5 הממתינים לרכב. באוגוסט האחרון ביטל ממשל ביידן את ההטבה בארה"ב שניתנה לכלי רכב חשמליים המיובאים לארה"ב. הטבת המס בגובה 7500$ בוטלה, כך שמיידית נחתך הביקוש לאיוניק 5 בארה"ב מול המתחרות הישירות שלה בשוק האמריקאי, טסלה ופורד שממשיכות ליהנות מהטבת המיסוי. בחודש לאחר ביטול ההטבה פחת הביקוש בארה"ב ב 40%. פחות איוניקים להם יותר איוניקים לנו?

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן