אוטובוס חשמלי חדש מתוצרת סקייוול

קבוצת כדורי – המאגר, יבואנית רכבי סקייוול לישראל חשפה הערב אוטובוס חשמלי עירוני במהלך אירוע רב משתתפים בנוכחות בעלי התאגיד הפרטי מסין, היו"ר וצמרת החברה.

באירוע שנערך לציון שנתיים לפעילות סקייוול בישראל הציגה קבוצת כדורי המאגר את הסקייוול ET5-XT86 עם מארז הסוללות הגדול בקיבולת 86Kwh  וחשפה את האוטובוס החשמלי שנכנס לניסויים וכמובן ש'גנב את ההצגה' לטעמי לפחות.

האוטובוס החשמלי של סקיוול נראה בעל נתונים מרשימים, עם מארז סוללות בקיבולת 423Kwh, ואפשרות טעינה מהירה באמצעות שני שקעי טעינה היכולים לפעול במקביל, ולקצר את זמן הטעינה בכמעט מחצית. ההספק המשולב של המנוע החשמלי של האוטובוס עומד על 470 כ"ס.

לאוטובוס החשמלי של סקייוול טווח ריאלי של כ 320 עד 350 ק"מ עירוניים הכוללים גם בלימה רגנרטיבית המשמעותית מאוד בסביבה עירונית. האוטובוס יכול להכיל 71 נוסעים חלקם בישיבה וחלקם בעמידה, עם מקום מוגדל במיוחד לנוסעים בעלי מוגבלויות הנעזרים בכסא גלגלים. בנוסף מצוייד האוטובוס ברמפה חשמלית הנפתחת ונסגרת מעמדת הנהג.

לאוטובוס החשמלי שלוש דלתות – קדמית, אמצעית ואחורית, המצולמות ונשלטות כמובן גם ויזואלית על ידי הנהג. לטובת שליטה ובקרה על ידי הנהג מערך מצלמות היקפיות 360, עם לוח מחוונים בעברית, כאשר התרגום נערך בשיתוף נציגי היבואנית על מנת למנוע טעויות מביכות של תרגומי גוגל טרנסלייט.

במספר סרטונים שפורסמו בטיקטוק @yoavpoles  ניתן להתרשם מהאוטובוס עצמו, מהרמפה החשמלית, וכן מביקורת ראשונית ולא מצונזרת של סטיב, נהג אוטובוס מקצועי שהגיע במפתיע והתיישב בכסא הנהג.

על פי דברי נציגי קבוצת כדורי-המאגר, האוטובוס יחל בניסויים כבר בימים הקרובים.

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן