ג'יפ אוונגר – הג'יפ ש(שוב) כובש את אירופה

האוונג'ר של ג'יפ, זוכה 'רכב השנה באירופה ל 2023' הוא קרוסאובר חשמלי אופנתי בסגמנט B-Suv.

סמלת, יבואנית רכבי ג'יפ לישראל השיקה בישראל את האוונג'ר, ג'יפון (היחיד שבאמת יכול להיקרא ג'יפון) חשמלי מעוצב.

האוונג'ר שהוא הדגם הכל חשמלי הראשון של ג'יפ, הוא קרוסאובר בסגמנט B-SUV, וכאשר חלק מהמתחרים גדלים במימדים, משאירה ג'יפ את האוונג'ר במידות קומפקטיות שימושיות.

העיצוב החיצוני של האוונג'ר נאה למדי, בעיקר בצהוב / זהב שבאולם התצוגה. חזית האוונג'ר עם הגריל המזוהה כל-כך עם שבע הצלעות, יחידות תאורה מלבניות שקועות מעט ממש בחזית הרכב, למראה ג'יפאי פונקציונלי. קווי עיצוב רבועים שתומכים גם בניצול חלל פנימי טוב יותר, וחיפוי פלסטיק שחור מעל בתי הגלגלים וסף התחתון של הרכב לטובת מראה גבוה יותר, וזה לא שיש מה להסתיר אלא להיפך. לאוונג'ר מרווח גחון של 20 ס"מ שלמים. גם מאחור ממשיך העיצוב הרבוע הפונקציונלי, עם יחידות תאורה מלבניות נאות משולבות לד.

העיצוב הפנימי מיוחד, פונקציונלי ונאה מאוד לטעמי. לוח מחוונים בגודל 7" בגירסת הכניסה, ו 10.25" בשתי הרמות הנוספות, מולטימדיה בגודל 10.25" עם קישוריות אלחוטית לאנדרואיד אוטו ואפל קארפליי. הדשבורד עצמו אופקי לחלוטין, עם משחק צבעים עם צבעי המרכב. תא הנוסעים משולב עם שפע תאי איחסון פתוחים וסגורים. גלגל הגה שמנמן ונאה למדי. המרווח ליושבים מקדימה טוב, עם זאת מאחורה המרווח מוגבל למדי עם בסיס גלגלים של 2.562 מטר, עמוק בעולמות הסופר מיני. נפח תא המטען 380 ליטר.

בג'יפ השקיעו בווידג'טים קטנים חמודים מאוד כמו חיפושית מודבקת על הגג, איש עם משקפת בפינת השמשה הקדמית המשקיף על קבוצת כוכבים הנמצאת בפינה הנגדית בשמשה הקדמית, סמלים שונים בכל מני מקומות מוצנעים שצריך לחפש כדי למצוא. חמוד מאוד.

על ההנעה אחראי מנוע חשמלי בהספק של 156 כ"ס ומומנט של 26.5 קג"מ. הסוללה בקיבולת 54Kwh אמורה לספק טווח נסיעה של 400 ק"מ לפי בדיקות יצרן (לא WLTP). טעינת AC בקצב של 11Kw, וטעינת DC בקצב של 100Kw. התאוצה מ 0 ל 100 קמ"ש אורכת 9 שניות, והמהירות המירבית מוגבלת ל 150 קמ"ש.

האוונג'ר מגיע עם אחריות מלאה לשלוש שנים ו 100,000 ק"מ, ועל הסוללה תקבלו אחריות של שמונה שנים או 160,000 ק"מ.

בהיבטי בטיחות האוונג'ר מקבל ציון בטיחות של 4 לגירסת הכניסה או 5 לשתי הגירסאות הבכירות, וכאן ראוי לציין כי ציוני הבטיחות של משרד התחבורה הוקשחו ב 1.1.24, ואלמלא השינוי ציון הבטיחות היה גבוה יותר. הרכב טרם נבדק ב EuroNcap אבל זה יקרה בקרוב.

האוונג'ר נמכר כרגע בשלוש רמות איבזור, Longitude במחיר של 189,900 ₪, Altitude במחיר של 209,900 ₪, ו Summit במחיר של 219,900 ₪.

ממתין לתיאום רכב מבחן לספר לכם איך גור הג'יפ החשמלי נוסע באמת, ולמה האירופאים כל-כך עפים עליו עד כדי כך שקשה לקבל הקצאות לשוק הישראלי כי כל הייצור מופנה לאירופה.  

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן