השקה – BYD Dolphin

ה BYD Dolphin הושקה עם אחריות נדיבה שהורחבה רטרואקטיבית לכל דגמי BYD שנמכרו ונמסרו ללקוחות בישראל.

'שלמה מוטורס' יבואנית דגמי BYD לישראל השיקה את דגם ה BYD Dolphin והרחיבה את האחריות על כללי דגמי BYD שנמכרו בישראל ונמסרו ללקוחות.

אחת הביקורות המושמעות תדיר כלפי יצרניות כלי הרכב החשמליים היא שכלי הרכב המוצעים גדולים, מפוארים ויקרים, ואילו הסגמנטים הקטנים יותר כמו המיני, הסופר מיני והקומפקטיות נשארים עם הנעת בנזין.

לתוך החלל הזה נכנסת ה BYD Dolphin המציעה מימדים חיצוניים קומפקטיים עם מרחב פנימי נדיב, ואבזור ראוי בשתי רמות הגימור המוצעות. ה BYD Dolphin מבוססת על פלטפורמה חשמלית ייעודית הנקראת ב BYD – e-Platform 3.0 והיא תוכננה מראש כרכב חשמלי ולא הסבה של דגם עם מנוע בעירה פנימי.

העיצוב של ה BYD Dolphin נאה למדי, משולב פסי לד קדמיים ואחוריים, וחזית חייכנית משהו. מעצבי BYD הצליחו להתגבר על בעיות עיצוב חזית הרכב החשמלי ויצקו בדולפין חזית נאה ומזוהה. פסי הלד הקדמיים משתלבים עם קווי העיצוב של מכסה המנוע עד לקורה A. ידיות נסתרות כמובן, וחישוקי סגסוגת בגודל 17" כאשר בדגם הדיזיין היותר מפואר החישוקים הם בשני צבעים. התוצאה מודרנית ונאה, גם אם קצת גנרית.

פנים הרכב נאה, עם הרבה קווים זורמים. ידיות הדלתות מעוצבות בצורת סנפיר. בורר ההילוכים נמצא על הקונסולה המרכזית קרוב לנהג. מהתרשמות קצרה ממושב הנהג הוא נראה נוח מאוד. לאחר כיוון מושב בנהג עברתי למושב האחורי כדי ליהנות ממרווח מרשים במימד האורך, ומרווח רגלים מעולה בזכות רצפה שטוחה לחלוטין

נפחת תא המטען העמוק 345 ליטר, ואם מקפלים את שורת המושבים מתקבל נפח הטענה של 1310 ליטר. 

ל BYD Dolphin מסך מולטימדיה מרכזי בגודל 12.8" עם קישוריות אלחוטית מלאה לאנדרואיד אוטו ואפל קארפליי. מול הנהג לוח מחוונים בגודל 5". בורר ההילוכים הוא חוגה אנכית הנמצאת על הקונסולה המרכזית מתחת למולטימדיה.  

ה BYD Dolphin מציגה בסיס גלגלים של 2.7 מטר, בדיוק כמו המשפחתיות הסטנדרטיות, במידות קומפקטיות עם אורך כולל של 4.29 מטר, רוחב של 1.77 מטר וגובה 1.57 מטר.

ה BYD Dolphin נהנית כמובן מהנעה חשמלית מלאה, עם סוללה בקיבולת 60.4Kwh ומנוע חשמלי בהספק של 204 כ"ס ו 31.6 קג"מ מניע את הגלגלים הקדמיים. הטווח הרשמי של ה BYD Dolphin עומד על 427 ק"מ בתקן WLTP, והטעינה היא עד 11Kw ב AC ועד 88Kw בטעינה מהירה DC. התאוצה מעמידה ל 100 מהירה למדי ואורכת 7.0 שניות בדרך למהירות סופית של 160 קמ"ש.

גם ל BYD Dolphin תהיה אפליקציה ייעודית המאפשרת מגוון פעילויות מול הרכב, מידע ועדכוני OTA.

ב BYD שמו דגש על בטיחות ובהתאמה ה BYD Dolphin מקבלת ציון איבזור בטיחות 8! הרכב טרם נבחן במבחני הריסוק של ה EuroNcap ואני מקווה שהוא ייבחן בקרוב.

ה BYD Dolphin ישווק בשתי רמות גימור, הקומפורט הבסיסית במחיר של 141,990 ₪ והדיזיין המעט יותר מאובזרת (בעיקר גג פנורמי עם וילון חשמלי, צביעה דו גוונית ועוד) ב 147,990 ₪.

האחריות ל BYD Dolphin עומדת על 6 שנים או 150,000 ק"מ אחריות מלאה, 8 שנים או 150,000 ק"מ למנוע החשמלי או לבקר המתח, ו 8 שנים או 200,000 ק"מ לסוללה.

בשלמה מוטורס הודיעו היום כי כל דגמי BYD שנמכרו ונמסרו ללקוחות יהנו רטרואקטיבית מהאחריות המורחבת שהוכרזה היום.

קרדיט לתמונות – יצרן

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן