BYD SEAL – חשמלית ספורט סדאן

ב BYD מסכמים שנה מוצלחת ומשיקים דגם חמישי בליין הדגמים של היצרן, והפעם ספורט סדאן חשמלית.

שלמה מוטורס, יבואנית דגמי BYD לישראל השיקה הבוקר את ה BYD SEAL – רכב סדאן חשמלי חזק ומהיר.

שלמה מוטורס שסיכמה את שנת 2023 עם הצלחה פנומנלית של דגם ה Atto3 שהיה הדגם הכי נמכר בפער גדול מהבא אחריו, וכמובן גם הוביל את סגמנט החשמליות, וממשיך עם כמות מסירות גבוהה גם בתחילת 2024.

ה BYD SEAL הוא רכב סדאן עם הנעה חשמלית המבוסס על הפלטפורמה העדכנית של BYD ה e-Platform 3.0, ומשווק בשתי גירסאות הנעה – הנעה אחורית ברמת גימור Design והנעה כפולה ברמת גימור Excellence.

בסיס הגלגלים של ה BYD SEAL עומד על 2.92 מטר, והאורך הכולל 4.8 מטר. בהתאם, המרווח הפנימי מרשים וראוי. ל BYD SEAL תא מטען אחורי בנפח 400 ליטר ועוד תא מטען קדמי בנפח 53 ליטר.

מול הנהג לוח מחוונים בגודל 10.25" ובמרכז הדשבורד מסך מולטימדיה בגודל 15.6" עם אפשרות לסיבוב המסך למצב אנכי. מהתרשמות סטטית בהשקה נראה כי החומרים טובים ואיכות הייצור מצוינת.

ב BYD ציידו את ה SEAL בסוללת הבלייד העדכנית של החברה בקיבולת של 82.5Kwh עם יכולת טעינה איטית AC ב 11Kw או טעינה מהירה DC ב 150Kw.

דגם ההנעה האחורית מצוייד במנוע אחורי בהספק של 312 כ"ס ומומנט של 36.7 קג"מ, הביצועים מרשימים עם תאוצה מ 0 ל 100 ב 5.9 שניות, ומהירות מירבית של 180 קמ"ש. הטווח המוצהר של הדגם עומד על 570 ק"מ לפי תקן WLTP.

דגם ההנעה הכפולה מצוייד בשני מנועים עם הספק כולל של 530 כ"ס ומומנט של 68.3 קג"מ, והביצועים מרשימים עוד יותר עם תאוצה מ 0 ל 100 ב 3.8 שניות. המהירות הסופית זהה לדגם ההנעה האחורית ועומדת על 180 קמ"ש. לדגם זה טווח מוצהר של 520 ק"מ בתקן WLTP.

ה BYD SEAL מאובזר היטב עם גג פנורמי, חישוקי 19", דלת תא מטען חשמלית, ריפודי עור, בקרת אקלים ועוד. ל BYD SEAL מערכות בטיחות מקיפות ומלאות, והיא מקבלת ציון 8 באיבזור הבטיחות של משרד התחבורה, לפי התקן החדש והמחמיר יותר של 2024. במבחן הריסוק של ה EuroNcap קיבלה ה BYD SEAL ציון מקסימלי של חמישה כוכבי בטיחות.

ה BYD SEAL נהנית מחבילת אחריות מקיפה של 6 שנים או 150,000 ק"מ לרכב, 8 שנים או 200,000 ק"מ לסוללה ו – 8 שנים או 150,000 ק"מ למנוע החשמלי ולבקר הטעינה.

מחירי ההשקה כוללים בתוכם גם את עדכון המיסוי על כלי רכב חשמליים ועומדים על 216,990 ₪ לדגם ההנעה האחורית ו 233,990 ₪ לדגם ההנעה הכפולה.

קרדיט לתמונות – יצרן

מבחן – בקרוב.

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן