האם ג'ילי ג'יאומטרי C תעבור מבחן ריסוק מערבי?
אם הסקת המסקנות שלנו נכונה – התשובה חיובית

דיווח בתקשורת בסין הביא אותי למסקנה שיש מצב שעוד מעט נראה את הג'ילי ג'יאומטרי C במבחן ריסוק של ה EuroNcap

ג'ילי מתחילה בחדירה לשוק האירופאי, כרגע במרכז / מזרח אירופה.

בתחילת נובמבר חתמה ג'ילי על שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת Grand Automotive Central Europe מהונגריה, המחזיקה בזיכיון לשיווק רכבי ניסן בהונגריה, צ'כיה וסלובקיה.

לפי ההסכם, כבר במחצית הראשונה של 2023 יתחיל שיווק הג'יאומטרי C בהונגריה, צ'כיה וסלובקיה.

לא מן הנמנע כי היצרנית הסינית ובעלת הזיכיון המקומי למדו לא מעט והפיקו לקחים מהשיווק המוצלח של הגיאומטרי C בשוק הישראלי, וביצעו את ההתאמות ההכרחיות לשווקים המקומיים.

הבשורה הגדולה יותר היא שאולי עתה, עם תחילת השיווק באירופה, ואולי כצעד לקראת הרחבת השיווק לעוד מדינות במערב אירופה, ייבחן סוף סוף הרכב במבחני הריסוק של ה EuroNcap ויקבל חותמת 'כשרות' או שיגש למקצה שיפורים. הסרת עננת העדר מבחני הריסוק המערביים הם קריטיים להמשך הצלחת שיווק הרכב גם בשוק הישראלי, כאשר בעורפו נושקים מתחרים לא פחות טובים כמו BYD Atto3 אשר צלח את מבחני הריסוק בציון מקבימלי של חמישה כוכבים, וצ'רי שהושקה בשבוע שעבר מתכננת להעביר את כלי הרכב מתוצרתה מבחני ריסוק בחודש הקרוב.

לגבי צ'רי יש לציין כי בשלב זה משווקים רק דגמים בעלי מנועי בנזין ולא חשמליים כמו BYD וג'ילי. עבור ג'ילי, מבחני ריסוק מערביים יכולים לתת בוסט משמעותי לשיווק הרכב בישראל.

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן