ג'נסיס GV70 Electrified
הקרוסאובר היוקרתי מקבל גירסה חשמלית

ג'נסיס, חטיבת היוקרה של יונדאי, מציגה גירסה חשמלית מלאה של ה GV70 המשלבת יוקרה ואיבזור עם ביצועים מרשימים.

קבוצת כלמוביל, יבואנית מותג ג'נסיס, מותג היוקרה של קונצרן יונדאי, השיקה השבוע את הג'נסיס GV70 Electrified. ה GV70 Electrified היא גירסה חשמלית מלאה של ה GV70 המוכר, והיא מביאה לצרכני היוקרה את המיטב של יונדאי בתחום היוקרה והחשמל יחד.

לג'נסיס אסטרטגיה להשיק עד 2025 שמונה דגמים מונעי חשמל או מימן, כאשר עד 2030 כלל דגמי ג'ינסיס יהיו עם 0 פליטת מזהמים. ה GV70 Electrified הוא השלישי של ג'נסיס אחרי ה GV60 החשמלי (רק חשמלי על פלטפורמת E-GMP) וה G80 Electrified רכב היוקרה בתצורת סדאן.

ה GV70 Electrified זהה חיצונית ל GV70 עם מנוע בנזין, מה שאומר ג'יפון ספורט קופה גדול, אלגנטי למראה ולחלוטין מעוצב כמו כל קרוסאובר של ג'נסיס. גם בתוך הרכב שמרו בג'נסיס על עיצוב נקי מאוד המקנה תחושת מרחב, ואווירה יוקרתית באמצעות חומרים באיכות גבוהה וגימור מוקפד.

בסיס הגלגלים של ה GV70 Electrified עומד על 2.875 מטר, לטובת מרווח פנימי מפנק, האורך הכולל עומד על 4.715 מטר, והרוחב 1.91 מטר, מידות נדיבות שלא מתקפות במלואן בתמונות הרכב, ורק כשעומדים לידו מבינים כמה הוא באמת גדול.

ה GV70 Electrified מונע באמצעות שני מנועים חשמליים בהספק כולל של 489 כ"ס ומומנט מקסימלי של 71.4 קג"מ. אם הנתונים הרגילים לא מספקים אתכם, ל GV70 Electrified מתג 'Boost' שיוסיף עוד 40 קילוואט למנועים למשך 10 שניות, בעזרתו תזנק חבילת הפאר הזו במשקל 2310  ק"ג (מקסימום משקל 2845 ק"ג) מעמידה ל 100 קמ"ש בתוך 4.2 שניות, בדרך למהירות סופית של 235 קמ"ש.

סוללת ה GV70 Electrified היא סוללת ליתיום איון בקיבולת  77.4Kwhעם אפשרות לטעינה AC עד 11KW  או DC בהספק עד 350Kw. הטווח המירבי של ה GV70 Electrified עומד על 455 ק"מ.

כמו בכל רכבי ג'נסיס רשימת האיבזור ארוכה עד מאוד. צג לוח מחוונים בגודל 12.3", מסך מולטימדיה בגודל 14.5", מערכת שמע איכותית, מצלמות 360, ועוד ועוד פינוקים כמקובל בעולמות הפרימיום.

בתחום הבטיחות מקבלת ה GV70 Electrified סט מערכות מלא ושלם, ובהתאם גם ציון מקסימלי של 8 לרמת איבזור מערכות בטיחות אקטיביות של הרכב.

מחיר ה GV70 Electrified עומד על 469,000 ₪.

קרדיט לתמונות – יצרן

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן