MG4 – השקת גירסאות חדשות ולוהטות

MG מנערת את שוק החשמליות עם גירסת ביצועים לוהטת וגירסת טווח ארוך שתיהן במחיר תחרותי

ההשקה פורסמה באתר ביזפורטל בנסגרת שיתוף פעולה של car-pad וביזפורטל.

קבוצת לובינסקי, יבואנית דגמי MG לישראל השיקה היום שתי גירסאות עדכניות ל MG4 הקומפקטית החשמלית המצוינת של החברה.

ה MG4 הוא רכב חשמלי, קומפקטי במימדים חיצוניים, עם בסיס גלגלים נדיב של 2.7 מטר והנעה אחורית. ה MG4 הביא איתו לכביש בנוסף לחסכון בעלויות גם התנהגות כביש מצוינת והנאה מנהיגה שלרוב חסרה במכוניות חשמליות.

הבוקר חשפה קבוצת לובינסקי שתי גירסאות נוספות ל MG4 – גירסה ספורטיבית קיצונית MG4 X-Power שמחזירה לחיים את קטגוריית ההוט האצ' – מכוניות קומפקטיות ספורטיביות חזקות וגירסה עם טווח מוגדל MG4 X-Range.

גירסת ה MG4 X-Power בעלת הנעה כפולה, שני מנועים 435 כ"ס ו 61.1 קג"מ. את הזינוק מעמידה ל 100 קמ"ש מבצעת ה X-Power ב 3.8 שניות, בדרך למהירות מירבית של 200 קמ"ש. ה MG4 X-Power מצוייד בסוללה בקיבולת 64Kwh (הזהה לסוללה בגירסת הלקשרי) עם טווח רשמי של 385 ק"מ (WLTP). את ה MG4 X-Power ניתן להטעין בטעינה איטית AC בהספק של 11Kw או טעינת DC בהספק של 140Kw. המחיר של ה MG4 X-Power אטרקטיבי במיוחד ועומד על 173,888 ₪.

גירסת ה MG4 X-Range היא בעלת הנעה אחורית ומנוע יחיד בהספק 245 כ"ס ומומנט של  35.6 קג"מ. דגם זה מאיץ מעמידה ל 100 קמ"ש ב 6.5 שניות, נתון מרשים לכשעצמו, והמהירות הסופית עומדת על 180 קמ"ש. הנתון המשמעותי ב MG4 X-Range הוא הסוללה בקיבולת של 77Kwh המאפשרת טווח נסיעה של 520 ק"מ (WLTP). דגם זה מקבל טעינת AC בהספק של 11Kw או טעינה מהירה DC בהספק של 144Kw. מחיר דגם זה עומד על 163,888 ₪.

במקביל לשני דגמים אלו ממשיכה קבוצת לובינסקי בשיווק דגם ה MG4 Luxury עם הנעה אחורית, מנוע יחיד בהספק 204 כ"ס ו 25.4 קג"מ עם סוללה בקיבולת 64Kwh, במחיר של 152,888 ₪.

עם זאת, הופסק שיווקם של שני דגמים בסיסיים של ה MG4 – הסטנדרט והקומפורט.

כל דגמי ה MG4 מקבלים חבילת איבזור בטיחות מקיפה, מקבלים ציון איבזור בטיחות 7 הגבוה מאוד, יחד עם חמישה כוכבי בטיחות מקסימליים במבחן הריסוק של ה EuroNcap.

האחריות לדגמי ה MG4 עומדת על 7 שנים ו 150,000 ק"מ לרכב ולמערכותיו, ואילו הסוללה נהנית מאחריות לשמונה שנים / 150,000 ק"מ.

בקבוצת לובינסקי הודיעו בנוסף כי אחריות זו תחול על כלל דגמי MG החשמליים ששווקו בחל מתחילת שנת 2023 – ה MG4, MG5, MG ZS EV 440 וה MARVEL R.

הפרשנות שלנו לדגמים החדשים, וספציפית לדגם ה MG4 X-Power, מדובר בחבילת ביצועים נדירה, במחיר שהופך אותה לעסקה הטובה ביותר בשוק למי שמעוניין בקומפקטית ספורטיבית שתשאיר אבק למתחרות שלה עם מנועי הבנזין.  

קרדיט לתמונות: רונן טופלברג

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן