Ora Funky Cat
חתלתול חשמלי חדש מתייצב בשוק המקומי

מותג ORA עושה את דרכו לארץ עם האצ'בק חשמלי מעוצב ומיוחד

קבוצת כלמוביל הודיעה על תחילת שיווק מותג ORA, מותג רכב חשמלי מבית גרייט וול הסינית.

ORA הוא מותג רכב חשמלי חדש, שהוצג לראשונה בתערוכת פריז באוקטובר 2022, והוא משווק במקביל גם במערב אירופה, ועתה גם בישראל.

חובבי הרכב המקומיים לא ממש מופתעים, שכן תמונות של הרכב כבר הופצו ברשתות החברתיות המקומיות, והתגובות היו בהחלט חיוביות.

הדגם הראשון שישווק בארץ הוא ה Ora Funky Cat כאמור רכב חשמלי מלא, עם עיצוב מקסים שלא ניתן להתעלם ממנו.

בניגוד לאופנת הג'יפונים, כאן יש לנו האצ'בק מגודל וחייכני, עם אורך כולל של 4.235 מטר, רוחב של 1.825 מטר, גובה של 1.6 מטר ובסיס גלגלים של 2.65 מטר. תא המטען קטן יחסית עם נפח של 228 ליטר, דבר ממנו ניתן להסיק כי עיקר מימדי הרכב מיועדים לנוסעים, והרכב יציע מרחב פנימי ראוי.

ל funky cat החמוד טווח שינוע בין 310 ק"מ ל 420 ק"מ, והוא ישווק גם ללקוחות פרטיים וגם לציי רכב. הטווח המשתנה מצביע כי לחתול הצעיר יהיו לפחות שני מארזי סוללות לבחירת הלקוחות, כאשר כבר עתה ידוע כי ניתן יהיה לטעון אותו גם בעמדות DC מהירות עד מהירות של 64KW.

לחתול מערכות בטיחות מלאות מקוריות וציון איבזור הבטיחות שלו עומד על 7 מכובד. החתלתול נבחן ממש בימים אלו במבחן הריסוק של ה EuroNcap וקיבל ציון מקסימלי של חמישה כוכבי בטיחות.

בשלב זה אני לא יכול לומר בוודאות רמות גימור ואיבזור, עם זאת, מהכוונה לשווקו כרכב לייפסטייל, ומההיכרות עם היבואן, אני משער שהוא יהיה מאובזר היטב.

קצת על השפה בה הוא עומד לדבר עימכם תוכלו להתרשם מהסרטון המצורף.

קרדיט לתמונות – יח"צ

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן