השקה – SERES 5 חשמלי מלא בסגמנט לוהט

טלקאר, יבואנית רכבי סרס לישראל השיקה את הסרס 5, קרוסאובר חשמלי יוקרתי.

רכבי סרס המיוצרים על ידי תאגיד DFSK (שיתוף פעולה בין שני ענקים סיניים – דונפנג וסוקון) עדיין לא הצליחו להטביע חותם על השוק הישראלי, כאשר הדגם הראשון של סרס היה הסרס 3 הבינוני משהו.

עכשיו מומלץ ללקוחות לשכוח כל מה שהם ראו, שמעו או התרשמו מהסרס 3, מפני שהסרס 5 הוא אירוע שונה לחלוטין.

הסרס 5 הוא קרוסאובר על גבול הקרוסאובר קופה, בסגמנט D (כלומר הג'יפונים הגדולים) עם בסיס גלגלים גדול של 2.875 מטר, ואורך כללי של 4.7 מטר. העיצוב מודרני ומרשים, לטעמי יותר מוצלח מחלק ממתחריו לקטגוריה. עיצוב משולב לד, קווי זרימה נאים ועוד.

הסרס 5 מציג רמת איבזור גבוהה למדי עם תצוגה עילית לנהג (שיקוף נתוני נהיגה על השמשה מול הנהג, כמו במטוסי קרב) שני משטחי טעינה אלחוטיים, מסך מולטימדיה בגודל 15.6", לוח מחוונים דיגיטלי בגודל 12.3", מצלמת תיעוד נסיעה בילט אין, חישוקי 20", גג זכוכית פנורמי, דלת תא מטען חשמלית, מושבים קדמיים חשמליים, מחוממים ומאווררים, כולל פונקציית עיסוי עוד ועוד.  

הסרס 5 מצוייד במארז סוללות בקיבולת 80Kwh , וטווח נסיעה מוצהר של 500 ק"מ או 483 ק"מ בהתאם לסוגי ההנעה.  את הסרס 5 ניתן לקבל עם מנוע יחיד בהספק 295 כ"ס ו 42.8 קג"מ מרשימים, המניעים את הגלגלים האחוריים, או עם שני מנועים, הנעה כפולה, 576 כ"ס ונתון מומנט פסיכי של 95.8 קג"מ (אין כאן טעות, חמש מאות שבעים ושש כוח סוס ותשעים וחמש נקודה שמונה קג"מ). התאוצה מעמידה ל 100 קמ"ש אורכת בדגם החזק 4.2 שניות או 6.8 שניות בדגם עם ההנעה האחורית.

את הסרס 5 ניתן להטעין בטעינה איטית AC בקצב של 11Kw או בטעינה מהירה DC בקצב של 100Kw.

זוכרים שביקשתי לשכוח הכל על הסרס 3? יופי, אז גם בתחום הבטיחות עושה סרס קפיצת מדרגה עצומה ומציעה את כל המערכות כמו בלימה אוטונומית, תיקון סטייה מנתיב וכד', ובהתאמה מקבלת ציון 6 באיבזור בטיחות. הסרס 5 טרם נבחן על ידי ה EuroNcap אולם כן נבחן במקבילו הסיני ה C-Ncap וקיבל חמישה כוכבי בטיחות. כן, רצוי שיהיה מבחן של ה EuroNcap.

מחיר הסרס 5 עומד על 214,900 ₪ לדגם ההנעה האחורית או 234,900 ₪ לדגם ההנעה הכפולה.

המחיר מכניס את הסרס 5 לגוב האריות של החשמליות האיכותיות ביותר, והוא ינסה להתמודד עימן בזכות נוכחות מרשימה ואיבזור נדיב.

איך הוא על הכביש – נמתין למבחן מסודר.

קרדיט לתמונות – יצרן

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן