אבארט נובולרי
גירסת כניסה חדשה לעקרב האיטלקי

סמלת משיקה גירסת כניסה מעט יותר עוקצנית לאבארט - יותר כח, יותר מומנט.

קבוצת סמלת, יבואנית מותג אבארט לישראל משיקה את האבארט 595 נובולרי. האבארט 595 נובולרי הוא דגם הכניסה החדש של רכב הספורט הקטן של המותג, והוא יחליף את הסקורפיונה הנמכרת היום.

האבארט 595 נובולרי (נובולרי – שמו של נהג מירוצים איטלקי שהפך לאגדה בקרב חובבי רכב בעולם ובעיקר באיטליה) תמשיך להיות משווקת עם תיבת הילוכים ידנית ושיפורי מנוע בהשוואה לסקורפיונה – תוספת של 20 כ"ס ל 165 כ"ס, תוספת של 2.5 קג"מ ל 23.5 קג"ש, תאוצה זריזה יותר מ 0 ל 100 אותה תסיים הנובולרי ב 7.3 שניות, בולמי קוני FSD ומערכת בלימה משודרגת של ברמבו.

למעשה האברט 595 היא רכב הספורט הקטן ביותר והזול ביותר הנמכר היום בישראל. בעוד כל הקטגוריה נכחדה לחלוטין, הוסבה לתיבות הילוכים אוטומטיות, או זכתה לרפרנס של 'כאילו' ספורט עם דגמי בעלי עיצוב ספורטיבי חיצוני ופנימי אבל ללא מנוע ותיבת הילוכים מתאימים, שמרה האברט על התפיסה הספורטיבית הבסיסי – מנוע חזק, תיבת הילוכים ידנית, משקל קל, הרבה רעש ובעיקר פאן טהור למוח.

המחיר של הכיף האיטלקי עומד על 135,900 ₪, (עליה של 6000 ₪ מהדגם הבסיסי היוצא) וגם אם תחפשו לא תמצאו משהו יותר טהור מבחינת מנוע / גיר / שלדה במחיר הזה.

מפרט מלא, ומבחן 'על אמת' כשהרכב יגיע לארץ ויופקר בידי.

קרדיט לתמונות – יח"צ יצרן

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן