מרצדס E-Class חדשה

כלמוביל משיקה את הדור החדש של המרצדס E-Class - רכב הסאלון המבוקש של היצרן.

קבוצת כלמוביל יבואנית דגמי מרצדס לישראל השיקה את ה E-Class החדשה. דגם ה E-Class הוא רכב הסאלון מנהלים של מרצדס והוא אחד הדגמים המצליחים ביותר של מרצדס בעולם.

מרצדס ציידו את ה E-Class הטכנולוגיות העדכניות ביותר של החברה יחד עם עיצוב מרשים מאוד, הכולל גריל קדמי המורכב ממאות סמלי מרצדס קטנים, ויחידות תאורה אחוריות מרהיבות אשר גם בהן משולב סמל מרצדס עם פסי לד. בסיס הגלגלים של ה E-Class עומד על 2.961 מטר, ואורך כללי של 4.95 מטר.

תא הנוסעים מיישר קו עם הדגמים המתקדמים ביותר של מרצדס ומשלב תאורת ומערכת ה-MBUX עם קישוריות מלאה לאנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, ועד שלושה מסכים בהתאם לרמת הגימור – לוח מחוונים בגודל "12.3, מולטימדיה בגודל "14.4 במרכז הדשבורד ומסך "12.3 נוסף מול מושב הנוסע המאפשר לנוסע לצפות בתכנים כאשר לא ניתן לצפות במסך זה ממושב הנהג.

ה E-Class תשווק בישראל כרגע עם שני סוגי הנעות – טורבו בנזין היברידי קל, וטורבו בנזין פלאג אין, כך שגירסת הכניסה ה E200 תצויד במנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטר, בשילוב מערכת היברידית קלה 48V המספקים 204 כ"ס ומומנט של כמעט 32.6 קג"מ. הביצועים של ה E200 מרשימים עם תאוצה מ 0 ל 100 ב 7.6 שניות ומהירות מקסימלית של 236 קמ"ש.

גירסת ה E300e מונעת על ידי מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטר יחד עם מנוע חשמלי המספקים יחד 313 כ"ס ומומנט של 53 קג"מ. סוללת ה E300e בקיבולת של 25.4Kwh המאפשרת טווח חשמלי טהור (כלומר נסיעה רק על חשמל, ללא הפעלת מנוע הבנזין) של כ 100 ק"מ. ה E300e מציעה תאוצות חזקות אף יותר עם 6.5 שניות מעמידה ל 100 קמ"ש. המהירות המקסימלית דומה, 234 קמ"ש.

ה  E-Class מצוידת בכל אמצעי הבטיחות האקטיבית הנחוצים, ובהתאמה מקבלת ציון 6 באיבזור בטיחות. ה E-Class עדיין לא נבחנה על ידי ה EuroNcap אולם בהתאם לדגמי ה E-Class הקודמים שקיבלו ציון מקסימלי של חמישה כוכבי בטיחות, יש לצפות כי גם הדגם החדש יקבל את אותו הציון.

ה E-Class תשווק בארץ במחיר של החל מ 539.0 אש"ח לדגם ה E200 והחל מ 639.0 אש"ח לדגם ה E 300e. על מחיר זה ניתן להוסיף חבילות איבזור בתשלום.

גילי פריאנטה, מנכ"ל מרצדס ישראל, ציין כי לצד פיתוח סדרות ה EQ החשמליות של מרצדס, היצרנית ממשיכה לפתח מנועי בנזין ודיזל מתקדמים. אנחנו נוסיף כי ה E-Class היא חביבת נהגי המוניות ברחבי עולם, ולא מן הנמנע שישווקו גם גירסאות עם מנועי דיזל מתקדמים וחסכוניים, עם איבזור מופחת על מנת להשאיר את ה E-Class כחלופה תחרותית גם ללקוחות אלו.

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן