השקה – WEY COFFEE 02

ה Wey Coffee 02 מצטרף לאחיו הגדול ה Coffee 01 ומציע הנעת פלאג אין הייבריד עם טווח חשמלי גדול במיוחד בניחוח פרימיום.

קבוצת סמלת, יבואנית דגמי WEY לישראל השיקה הבוקר את ה WEY COFFEE 02.

ה WEY COFFEE 02 הוא האח הקטן של ה COFFEE 01 שנבחן כאן בעבר. אולי המילה 'קטן' לא ממש מתאימה כאן כי ה 02 הוא הרבה דברים, 'קטן' הוא לא. בדומה לאחיו הגדול גם ה 02 הוא SUV בתצורת הנעה של PHEV – כלומר פלאג אין הייבריד עם טווח נסיעה חשמלי חריג וגדול במיוחד המאפשר נסיעה חשמלית מלאה של 124 ק"מ.

דגמי WEY מיוצרים על ידי תאגיד GWM – Great Wall Motors הסיני, אשר הציב את דגמי WEY כדגמי הפרימיום שלו בחדירה לאירופה.

העיצוב החיצוני של ה WEY COFFEE 02 מזכיר מאוד את ה 01 הגדול עם התאמות קטנות. המרווח הפנימי ראוי, גם הודות לבסיס גלגלים של 2.745 מטר. ה WEY COFFEE 02 נעזר בשני מנועים, מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטר ומנוע חשמלי אשר ביחד מפיקים 362 כ"ס ו 51 קג"מ מרשימים שביחד מטיסים את ה COFFEE 02 מעמידה ל 100 קמ"ש ב 6.6 שניות, ומהירות מקסימלית של 230 קמ"ש.

כמו ב 01 גם ב COFFEE 02 סוללה גדולה במיוחד בהשוואה לדגמי פלאג אין הייבריד אחרים. קיבולת הסוללה של ה COFFEE 02 היא 34Kwh והיא יכולה להיטען בטעינה איטית AC ב 11Kw או טעינה מהירה DC ב 50Kw. חישוב מהיר ילמד אתכם שסוללה ריקה תיטען ל 100% בהרבה פחות משעה ותספיק לכם לעוד 124 ק"מ.  

ה COFFEE 02 עמוס באביזרי פינוק רבים, Keyless גלגל הגה מצופה עור, מצלמה פנורמית 360, מושב נהג חשמלי (בדגמי הלקשרי גם מושב הנוסע חשמלי), חימום ואיוורור למושבים הקדמיים בדגמי הלקשרי, בקרת אקלים, תאורת לד, תאורת אווירה ועוד ועוד.

ל COFFEE 02 לוח מחוונים דיגיטלי בגודל 9.2", מסך מולטימדיה בגודל 14.6" ומסך שליטה על מערכות הרכב השונות בגודל 9.0".

כדרכה של GWM בכל דגמי היצוא שלה, גם ה COFFEE 02 אובזר בכל אביזרי הבטיחות הקיימים והוא מקבל ציון איבזור בטיחות 8 – הגבוה ביותר. GWM גם שלחה את ה COFFEE 02 למבחני ריסוק של ה EuroNcap וגם בהם הוא הצטיין (כמו אחיו הגדול) עם חמישה כוכבי בטיחות.

ל COFFEE 02 אחריות מלאה לחמש שנים או 160,000 ק"מ ואחריות מורחבת לסוללה ל 8 שנים או 160,000 ק"מ.

ה COFFEE 02 ישווק בארץ בשתי רמות גימור  – פרימיום במחיר של 239,900 ₪ ולקשרי במחיר של 269,900 ₪. לדברי נציגי סמלת, הכוונה היא להצטייד מראש במלאי גדול על מנת להמשיך ולשווק את הרכב ב 2024 ולהימנע מעליית מחיר רכבי הפלאג אין הייבריד כתוצאה מעליית המיסוי המתוכננת לתחילת 2024.

בהתחשב בכ 300 יחידות של ה COFFEE 01 שנמכרו מאז השקתו, ניתן לצפות לכמות גדולה משמעותית של ה COFFEE 02.

תגובות גולשים

לקריאת תגובות ולכתיבת תגובה

הפוסטים הנצפים ביותר

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר car-pad, מקווה שתמצאו בו מידע מועיל ומעניין. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אנא קראו לעומק את התנאים.

כללי השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו חלים על כל אמצעי המאפשר גלישה לאתר ותכניו – מחשב, מכשיר סלולרי, טאבלט, טלוויזיה חכמה וכל אמצעי אחר.

התנאים שלהלן רשומים מטעמי נוחות בלשון נקבה, אבל מתייחסים גם אליכם, הזכרים.

כללי השימוש

הנך ראשית להשתמש באתר ובתכניו לצרכים פרטיים בלבד. שימוש לכל צורך אחר מחייב הסכמה בכתב מבעלי האתר. אין להעתיק תכנים מהאתר בשום צורה של מדיה. ניתן להשתמש בקישורים המופיעים בו לצורך קישור במדיות חברתיות.

אין להעתיק מהאתר מידע לצורך פרסומו באמצעים אחרים תוך הסוואת מקור המידע. רוצה לשתף – השתמשי בקישורים המופיעים.

אין לקשר לאתר כל תכנים גזעניים, פוגעניים, סקסיסטיים, פורנוגרפיים, או כאלה המעודדים לפעולה המנוגדת לחוקי מדינת ישראל.

שימוש בתגובות באתר יעשה בצורה מכובדת ומכבדת. אנו מרשים לחלוק על דעתנו, אך כל ביטוי או שיח שנראה בו משום פגיעה או תגובה לא הולמת יימחק ללא כל אזהרה או הסבר.

האתר לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מקישור לתכנים שבו.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל קישור לתוכנה זדונית או רובוט מכל סוג שהוא לצורך חיפוש או איחזור מידע מהאתר.

פרסמו אצלנו

בעלי עסקים, מנהלי פרסום ושיווק – תודה שבאתם!
אשמח לארח את פעילותכם העסקית ולחשוף את הצעותיכם לגולשי האתר בבאנרים השונים. אני לא אעסוק באיסוף לידים, במכירת תוכן או במכירת רשימות גולשים רשומים, יש מספיק אתרים שעוסקים בכך ואין לי רצון לעסוק בפעילות זו. האתר יהיה פלטפורמה עבור קוראים המתעניינים במכוניות ללמוד מעט יותר על הרכב הבא שלהם, בין אם מדובר במשפחתית, בספורטיבית או ברכב שטח קשוח לצלוח נהרות ואגמים.
לפרסום באתר אנא השאירו שם וטלפון ואתקשר בהקדם.

להתראות,
יואב

רוצה לדעת כשמתפרסם
פוסט חדש?
דילוג לתוכן